top of page

GIZLILIK BEYANI

Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların kişisel verilerini toplayacaksanız, yasa gereği bir gizlilik sözleşmesi oluşturmanız gerekir. İlkenizin ayrıntılarını yerel yasa ve yönetmeliklere uygun olarak özelleştirin ve kullanıcılarınızın bilgilerini korumak için ne tür adımlar attığınızı gösterin.

Giriş
ÜST MARİN, kullanıcılarına ilişkin verilerin korunacağını taahhüt eder. Bu gizlilik ilkesi site ziyaretçilerinden edinilen kişisel bilgilerin toplanmasına, kullanılmasına ve korunmasına ilişkin ayrıntıları belirtmektedir. Siteye giriş yaptığınızda bu ilkede belirlenen çerez kullanım koşullarını da kabul etmiş olursunuz.

Veri Toplama
ÜST MARİN, sadece sitenin ve sağlanan hizmetlerin geliştirilmesi için asgari miktarda kişisel bilgi toplamaktadır.
Toplanan veriler, site ve/veya hizmetler kullanılırken sağlanan bilgilerin bir kısmını veya hepsini kapsayabilir.

Bilgi Kullanımı
ÜST MARİN, site tarafından toplanan kişisel bilgileri sadece bu ilkede ayrıntıları belirtilen amaçlar doğrultusunda kullanabilir. Herhangi bir nedenden dolayı girilen kişisel bilgiler kullanım amacının gerektirdiğinden daha uzun süre saklanmaz. Site sahibi, ziyaretçilerinin (şifreleme gibi) kişisel bilgilerinin kaybolmasını veya istismar edilmesini engellemek için makul önlemler alır.

İletişim
Gizlilik İlkesi: Gizlilik Politikası
bottom of page